Оброци

ЧИА ПУДИНГ

Состав: Малина, Боровинка, Банана, Чиа, Млеко од индиски орев

ЧИА МИНИ ПУДИНГ

Состав: Малина, Боровинка, Банана, Чиа, Млеко од индиски орев

ОВЕСНА КАША

Состав: Овес, Банана, Протеин, Млеко од индиски орев, Малина,Боровинка, Путер од кикирики, Гранола

МУС

Состав: Кокосово млеко, Какао путер, Какао, Урма

СМУТИ

Состав: Чиа , Банана, Протеин, Млеко од индиски орев

А ЛА РЕНИ САЛАТА

Состав: Марула, Роквица, Краставица, Кашкавал, Суво Грозје,Пченка, Маслиново масло, Балзаимко крем

ПУТЕР ОД КИКИРИТКИ

Состав: 100% непечена кикирика

ПУТЕР ОД ЛЕШНИК

Состав: 100% сиров лешник

ПУТЕР ОД ИНДИСКИ

Состав: 100% индиски орев

ПУТЕР ОД БАДЕМ

Состав: 100% сиров бадем